MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 6947445
nr 694 7445
Matsalsbord
Piet Hein & Bruno Mathsson, superellips, längd: 240, djup: 120, höjd: 73
Kondition: slitage, skador vid benfästet
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 25 april 2011
kl 19:08:25
4.000 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.500 kr
2.900 kr
3.200 kr
3.500 kr
3.700 kr